Друзі, нагадуємо, що 22 березня в усьому світі відзначають День води.

Цей день був започаткований рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, щоб нагадати людству про важливість водних ресурсів для навколишнього середовища й розвитку суспільства. Адже взагалі важко переоцінити значення води у нашому житті.  

У 2017 році тема Всесвітнього дня води - стічні води, а компанія під гаслом «Навіщо витрачати воду?» присвячена скороченню обсягів і повторного використання стічних вод.

Щоб відзначити цей день, пропонуємо відвідати Водно-інформаційний центр, відомий усім як Музей води у Києві. На честь такої події 22 березня тут оголосили Днем відкритих дверей і зробили безкоштовний вхід.  

Інформаційний центр в Києві, відкритий у 2003 рокі, побудували в спорудах першого київського централізованого водогону. А їх звели ще більше 140 років тому за проектом архітектора Олександра Шіле. Тобто, навіть на самібашти цікаво поглянути.

До всього, музей розміщений у Хрещатому парку, де як раз буде приємно прогулятися в уже по-справжньому весняну погоду.  

Експозиція центру розповідає про роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод. Звучить все дуже серйозно, але тут завжди знайдуть, чим розважити дітей.