Я довго придивлялася і шукала секрет такої чарівності, такої любові і такої відданості, які стали для багатьох невід’ємною частиною їхнього життя! Я (дівчинка, яка отримала непогану музичну освіту – дякую, мамо!) знала і читала і про синтез африканської та європейської культур, і про характерні риси музичної мови – імпровізація і витончений ритм, але ...
Кохання – це завжди спалах, воно приходить і ти вже нічого не аналізуєш і не читаєш, ти просто не можеш НЕ ЛЮБИТИ! Так було і з джазом!
jazznotes

Що для мене джаз? Це дух свободи і творчості! Це те, що не влазить у жодні рамки! Це наше перше наметове містечко біля підніжжя Кара Дага, єдиного згаслого вулкана в Україні, але несучого і зараз дивовижну енергію стихій! Це музика без початку і кінця, це неймовірні руки Енвера Ізмайлова, дивного кримськотатарського джазмена та його гітара, яка живе своїм життям і бере в полон твою душу раз і назавжди! Це не тільки перший, але і другий ... і десятий Koktebel Jazz Festival, а для багатотисячної нашої публіки (дякую всім вам!) Просто Джаз Коктебель! Це неймовірні музиканти з усього світу (Стенлі Кларк, Арчі Шеп, Олексій Козлов, Карл Фрієрсон, Yuko Okamoto, Джефрі Орієма, Omar Puente, Nils Petter Molvaer, Patrik Wolf і багато інших) і це неймовірні відкриття українських музикантів на Open Stage фестивалю.
yuko

Джаз для мене неймовірним чином з’єднався і з берегом Чорного моря, і з яскравим синім південним небом, і з абсолютно непередбачуваною атмосферою творчості й любові! І ми вірні цьому – і цього року буде і море, і синє небо, і творчість, і Музика! І ще більше Джазу! Та зараз і в країні, яка бореться, і на березі найсинішого у світі моря недалеко від одного з наймузичніших українських міст – Одеси – Джаз Коктебель для нас не географічне поняття, а синтез творчості, неймовірно талановитих людей і бажання жити яскраво і щасливо!
jazzlove

«Ми щасливі разом!» - проголошує слоган фестивалю! І ми віримо, що Кара Даг обов’язково почує ще і ще раз новий український джаз!
#WELOVE JAZZ!