Підозрюємо, що увесь період свят ви наспівували “Свято наближається” ‒ безумовний хіт. Але ж ви пам’ятаєте, що Coca-Cola подарувала нам ще багато чудових мелодій, до створення та популяризації яких долучалися відомі музиканти? Пропонуємо пригадати кілька хітів.

Things Go Better with Coke

Ця історія почалася ще у першій половині 1960-х, коли відразу кілька десятків знаменитих музикантів записали свої версії пісні Things Go Better with Coke.

Перші хіти представили відомі тоді гурти The Four Seasons, Jan and Dean, The Shirelles і John Bubbles. Як правило, зірки обирали один зі своїх хітів, міняли слова й записували його у впізнаваному стилі. Кампанія мала шалений успіх. Пісні досягали верхніх рядків хіт-парадів.

Пізніше свій внесок зробили Рой Орбісон, Том Джонс, Уейн Фонтана, The Mindbenders, The Coasters, The Supremes, Джеймс Браун, The 5th Dimension, Moody Blues, Томмі Джеймс та інші музиканти. Однією з найвідоміших версій стала пісня, яку заспівали дуетом Рей Чарльз і Арета Франклін.

Buy the World a Coke

Ця пісня почалася з джингла "Buy the World a Coke", що прозвучав у легендарній рекламі Coca-Cola  на телебаченні в 1971 році.

До речі, є цікава історія створення цієї пісні. Білл Бекер, який в ці роки працював у рекламній компанії з Coca-Cola, подорожував із Нью-Йорка до Лондона. Але літак перенаправили в Ірландію, тож пасажири були змушені спати в тісних номерах готелю або навіть в аеропорту. Але Білл помітив, що люди, хоч і були втомелені та засмучені, але знайомилися, розповідали одне одному цікаві історії, а ще передавали пляшку Coca-Cola.

До речі, ми навіть розповідали детальніше, як виникла ця реклама та сама пісня. 

В такому світлі Білл побачив цю пляшку як невеличкий момент радості, яку люди ділять зі своїми новими друзями. Тоді він і записав перші слова пісні буквально на серветці.

У результаті вийшов ролик, де підлітки з різних країн світу стоять на вершині пагорба та натхненно виконують пісню про любов і надію. Джингл став настільки популярним, що гурти The New Seekers і The Hillside Singers записали повну версію цієї пісні, що згодом стала хітом в США й Англії.

Версія The New Seekers:

Happiness Factory

Happiness Factory стала для Coca-Cola однією з найуспішніших рекламних кампаній за всю історію бренду. Реклама була запущена більше ніж у ста країнах світу й отримала безліч нагород, в тому числі "Срібного лева" у Каннах.

Почалося все у 2006 році з ролика, який пояснює, що ж насправді відбувається всередині автомата з продажу Coca-Cola. Наступні серії розвинули цей сюжет.

Для запису синглу Open Happiness рекламної кампанії залучили Сі Ло з Gnarls Barkley, Патріка Стампа з Fall Out Boy, Брендона Урі з Panic! at the Disco і Треві Маккоя з Gym Class Heroes.

Wavin’ Flag

У 2009 році сомалійсько-канадський поет, репер і музикант Кейнан записав пісню "Wavin 'Flag". Ця енергійна пісня так сподобалася всім, що Coca-Cola обрала її в якості неофіційного рекламного гімну Чемпіонату світу з футболу 2010 року, який проходив у ПАР.

Випустили англомовну версію "Wavin 'Flag (Celebration Mix)" у виконанні K'naan, а також двомовні версії для різних країн. Видана перед початком чемпіонату, пісня "Wavin 'Flag" досягла перших місць одразу в декількох європейських чартах і в Канаді.

А про історію різдвяних вантажівок можна почитати тут.

Holidays are coming

У 1993 році компанія представила нову рекламну концепцію Always Coca-Cola, у рамках якої і з'явився один з найбільш вдалих за всю історію бренду слоганів ‒ Holidays are coming. Звісно, усі ми знаємо його як “Свято наближається”.

До речі, у нашому останньому новорічному відео теж можна почути цю мелодію.

Знаменита реклама Coca-Cola з святковими блискучими вантажівками Freightliner миттєво “вмикає” новорічний настрій у мільйонів людей з усього світу.

Taste the Feeling

Влітку 2015-го Coca-Cola почала працювати над новою піснею для рекламною кампанії Taste the Feeling. У якості продюсера запросили Avicii, бо вважали, що він може вдало поєднувати стиль Coca-Cola та свій авторський. Тоді почали шукати потрібний голос, і врешті зупинилися на виконавці Sewell, відомому в Австралії та Европі.

Співаку сподобалася композиція, що також несе ідею єднання людей. Провонуємо і вам насолодитися нею!