До кого ти частіше звертаєшся за порадою чи підказкою: до друзів чи до Google? Так! Саме Google став для нас найкращим помічником, другом та порадником. Ми так звикли до нього, що не уявляємо свого життя без Google.

Перекласти текст, подивитись мапу, скористатись поштою, створити документ і хтозна що ще. Та все це лише незначний відсоток того, на що здатен Google. Він має багато інших корисних і цікавих сервісів. Тож заглянемо за лаштунки найпопулярнішої пошукової системи у світі.

Чи є життя на Марсі?

Google Марс

Джерело: google.com/mars

Якщо тобі наскучили види земної поверхні і є бажання дізнатися, чи є життя на Марсі, тоді саме час заглянути на вогник до одного з гуглівских сервісів. За допомогою Google Mars можна нескінченно спостерігати за одноманітними та водночас звабливими пейзажами червоної планети. А все завдяки супутниковим знімкам, що з’являються на сайті майже так само швидко, як їх отримує NASA. Також на сайті повно інформації про кожну з географічних ділянок другої, після Венери, найближчої до Землі планети.

Мапа

Це набагато більше ніж просто карта. В карти Google інтегрований сервіс пошуку авіарейсів. Плануючи свою відпустку, досить вказати в картах два аеропорти − і система відразу ж виведе на екран відомості про всі перельоти, посилання на покупку квитків, тощо. Також Google Maps не тільки допомагає дістатися з точки «А» в точку «Б» . Багато із зазначених на картах об'єктів містять в собі сповіщення про заходи, які відбудуться тут у майбутньому. Не полінуйся поклацати по концертних залах, кінотеатрах, барах.

Культура

Google Культура

Джерело: google.com/culturalinstitute

Навіть якщо ти ніколи не був у Луврі і не бачив «Джоконди» Леонардо да Вінчі чи Сікстинської Мадонни в Дрезденській галереї, за допомогою цього сервісу ти можеш роздивлятись витвори мистецтва усіх найбільш відомих музеїв світу у найкращій якості.

Академія

Google Академія

Джерело: scholar.google.com.ua

Сервіс пошуку наукових статей. Досить велика система, що дозволяє отримати доступ до статей, дисертацій, книг, рефератів і судових рішень на сайтах професійних співтовариств, академічних видавництв, онлайн-сховищ і університетів .

Перекладач

Ні, мова не піде про відомий усім перекладач. Тут про дещо більш цікаве!

Google Перекладач

Джерело: googleblog.blogspot.com

Під час подорожей дуже часто виникає проблема з перекладом страв в меню чи назв на інформаційних табличках. Тепер достатньо навести камеру на напис, сфотографувати його, і за допомогою Google перекладача ти дізнаєшся, що означає необхідне тобі слово.

Пошук музики

Google Пошук музики

Джерело: play.google.com

Грає мелодія, але ти не знаєш, що за виконавець? Скористайся цим сервісом. Він підкаже тобі, що це за музика і хто її автор.

Небо

Google Небо

Джерело: google.com/sky

Дуже класний сервіс, що дозволяє побачити космос, ніби ти дивишся у найміцніший телескоп. З ним можна побувати серед різних сузір'їв галактики та дізнатись про результати останніх наукових досліджень.

Зображення

Google Зображення

Джерело: google.com.ua

Завантаживши картинку в пошуковий сервіс, можна знайти її у інших розмірах, кольорах, подивитися схожі по тематиці картинки, дізнатися її походження, авторство, джерело та автентичність.

Waze

Google Waze

Джерело: play.google.com

Соціально-орієнтований геолокаційний сервіс. Завантаживши на мобільний пристрій додаток Waze, ти можеш прямо на картах Google стежити за машинами друзів в режимі реального часу, шукати заправки з найдешевшим паливом, вивчати попередження від водіїв про більшість дорожніх небезпек і збирати будь-яку іншу інформацію в десятках категорій.

Hangouts

Google Hangouts

Джерело: tools.google.com

Мало хто знає, але у Google є власна система для організації відеоконференцій, не гірше популярного Skype. Сервіс називається Google Hangouts. Безкоштовний інструмент дозволяє організовувати багатопотокові відеоконференції. Так, в розмові можуть взяти участь одночасно десять користувачів з усіх кінців світу. При цьому послуга безкоштовна, на відміну від інших сервісів.

А яка твоя улюблена фішка від Google?

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!