За останні 100 років легендарна пляшка Coca-Cola «поцілувала» мільярди людей. Сподіваємось, ви один з них. І якщо це справді так, то ви в надзвичайно гарному товаристві.
«Поцілунок Coca-Cola» — це одна з багатьох складових маркетингової кампанії до 100-річчя пляшки Coca-Cola, обличчями якої стали Мерилін Монро, Елвісом Преслі та Реєм Чарльзом, яких свого часу «поцілувала» легендарна пляшка. 
RAY_kiss_hard
Кадр з реклами «Усе стає краще з Coca-Cola». 1969.


Яка ідея? Кожeн може «поцілуватись» з Coca-Cola, просто зробивши ковток з легендарної скляної пляшки. Відомі фотографії в кампанії підкреслюють як надихаючу роль, яку пляшка Coca-Cola відіграє у кінематографі, музиці та суспільстві, так і її здатність схвильовувати людей.
Надихаючись цитатою Енді Воргола, «Поцілунок Coca-Cola» святкує унікальність Coca-Cola та скляної пляшки. Coca-Cola об’єднує людей різних поколінь, у різних куточках світу просто ковтком улюбленого прохолодного напою з легенданої пляшки, символу свіжості та радості.  
Від чарівного звуку відкриття пляшки – до моменту, коли губи «цілують» крижану пляшку, всі  ми, незалежно від статусу та місця, розділяємо одне і те саме відчуття щастя.
Elvis_is_great
У перерві між записами на студії RCA Victors Studio 1 Елвіс Преслі сміється, потягуючи Coca-Cola. Цього дня Преслі та його гурт записали «Hound Dog» та «Don`t be Cruel». Нью-Йорк, 1956. 


Як і Coca-Cola, Мерилін, Елвіс та Рей стали іконами поп-культури завдяки своєму вмінню приносити людям щастя. Вони завжди круті — і світові зірки, і вуличні митці продовжують шукати натхнення у їхній творчості.