8 листопада 2017 року «Фонд Олени Пінчук» за підтримки Фундації Кока-Кола стартував з проектом «Я зможу!». Він спрямований на підтримку молодих дівчат та їх самореалізацію у суспільстві.

Студентки київських університетів мали чудову можливість взяти участь у презентації та особисто зустрітися з менторками проекту, серед яких відомі дизайнерки, керівниці українського бізнесу, політичні та громадські діячки. 

Проект об’єднав відомих жінок, які допоможуть студенткам на конкретних життєвих прикладах побудувати модель свого майбутнього та бути успішними у бізнесі, політиці, мистецтві, шоу-бізнесі, соціальних або благодійних проектах. Ми навіть почали робити підбірки з відеозверненнями учасниць

А нещодавно пройшов Перший Український Жіночий Конгрес, який зібрав близько чотирьохсот найактивніших і найуспішніших жінок і чоловіків з політики, бізнесу, неурядових організацій та медіа, щоб об'єднати їх довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

Дискусійні панелі Конгресу стосувалися наступних питань:

- посилення політичної і громадської участі жінок на різних рівнях та розширення їх економічних можливостей;

- залучення жінок до процесу миротворчості та сектору безпеки;

- боротьби із ґендернообумовленим насильством;

- подолання ґендерних стереотипів та посилення ґендерної освіти і просвіти.

Український Жіночий Конгрес створив постійнодіючу публічну платформу, яка формує порядок денний з ґендерної політики для Верховної Ради України, Уряду, приватного і громадського секторів та медіа-спільноти.

В тематичних обговореннях брали участь перші особи держави, українські та іноземні парламентарки, представниці міжнародних організацій, місцевого самоврядування, українські та закордонні експерти.

Сподіваємося, що це лише початок, а попереду ще багато роботи, що принесе очікувані плоди.