Це день Толерантності. Це день Інклюзивності. Це день Прийняття та взаємної Поваги.

Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я майже 3% світового населення або 200 мільйонів людей мають відхилення розумового розвитку. Це найбільш поширене у світі порушення стану людини. Цікаво, що дата не випадкова, адже "сонячні люди" мають додаткову третю хромосому в 21-й парі.

Щоб підтримати людей з синдромом Дауна, всі бажаючі цього дня приєднуються до флешмобу — надягають різні або просто яскраві шкарпетки, щоб на один день відчути себе трохи іншим. Ті, хто приєднуються до акції, постять фото своїх оригінальних шкарпеток у соціальних мережах із хештегом #lotsofsocks.


Вже давно Coca-Cola підтримує Спеціальну Олімпіаду України, організацію для людей з розумовими відхиленнями, яка робить все для того, щоб розвивати здібності цих людей, давати їм платформу для самореалізації та вдосконалювати свою фізичну форму. Олімпіада залучає близько 14 000 людей до тренувань у 21 місті України. Завдяки постійним фізичним вправам, люди із синдромом Дауна значно покращують свій стан здоров’я та соціалізуються. А деякі навіть привозять додому кубки та медалі, які виграли на Олімпіаді. До речі, сьогодні останній день Олімпіади, яка цього року проходить в Абу-Дабі.

З нагоди такого дня ми підібрали наші найкращі публікації, щоб більше дізнатися про людей із синдромом, їх життя та успіхи:

Я прагну перемогти, але якщо не зможу перемогти, то буду завзятим у цій спробі!

Сердечні привітання до 50-річчя Спеціальної Олімпіади від Кока-Кола Україна

Ми любимо Спеціальну Олімпіаду, бо кожен – переможець

Українські атлети відправилися на Зимову Спеціальну Олімпіаду в Австрії