Нам завжди не вистачає часу, навіть на улюблені заняття та речі. Згадайте, скільки книжок ви прочитали за останній місяць? А за рік?
Якщо відповіді на ці питання вас не задовольняють — ця стаття саме для вас.
Візьміть до уваги 5 порад, як читати по одній книзі на тиждень.

1.       Правильний вибір книги

Беріться за те, що цікаве саме вам. Пам'ятайте про правило 50 сторінок, яке полягає в тому, що книга повинна зацікавити з перших розділів. Намагайтеся не читати ті книги, які вас не приваблюють — це марна витрата часу. Трапляється так, що книга «не йде». І сюжет не подобається, і написана так, що ніякого задоволення від читання не отримуєте. У такому випадку потрібно не гаяти час і переходити до прочитання наступної. «Вирівняти» графік і повернутися до неї пізніше (при бажанні) ви завжди зможете. 
Якщо ви займаєтеся улюбленою справою і дізнаєтеся нову інформацію на цікаву для вас тему, то процес читання проходить легко і непомітно. У цьому полягає головний секрет!

2.       Невеликі кроки

Завдання прочитати книгу за один тиждень може виглядати дещо нереальним.
У середньому книга – це 250-300 сторінок. Нехитра математика підказує: щоб упоратися з такою книгою, потрібно читати 40-50 сторінок на день,  плюс один день — відпочинок та вибір нової книги. Не так вже й багато, правда? Але суть не в цьому. Для того, щоб привчити себе і дисциплінувати, на початку можна намагатися прочитувати ці сторінки не просто за день, а за один раз. А ось вже пізніше читати в такому темпі, як вам зручно.

3.       Читайте кожної вільної хвилини

Головна перешкода для всіх подібних починань — постійний брак часу. Використовуйте кожен момент. Читайте скрізь, де матимете таку можливість. У транспорті, в черзі, під час обідньої перерви, слухайте аудіокниги під час прогулянок.

4.       Зробіть читання звичкою

Зробіть читання не обов'язком, а звичкою. Фізичною. Як прокинувшись зранку, ви йдете вмиватися і чистити зуби, – так і прочитання денної норми сторінок повинно стати щоденним ритуалом.

5.       Обирайте книги заздалегідь

Оберіть собі день, в який ви можете витратити одну-дві години на вибір книги на наступний тиждень та відпочити від читання.