Фінансовий гуру С'юз Орман, під час мотивуючих промов на 27-му щорічному Coca-Cola Scholars банкеті, закликала 150 випускників шкіл прислухатися до свого серця і дотримуватися власного життєвого шляху.
  « - Якщо у своєму житті ви слідуєте тим шляхом, який робить ваше серце щасливим - ви зможете змінити увесь світ.»
 Орман поділилася декількома життєвими уроками зі свого власного досвіду. Зазнавши багатьох труднощів у дитинстві та юності, вона спромоглася досягти значних висот завдяки тому, що була сильною, наполегливою та впевненою у своїх думках.
  « - Я завжди була вдячна моїм батькам за те, чого вони не могли мені дати, бо в мене просто не лишалось вибору, окрім як досягати всього самостійно.»
Слідуючи за своєю мрією відкрити власний ресторан, одного разу Орман отримала у борг 50 000 $ від постійних відвідувачів пекарні, де вона кілька років працювала офіціанткою. Разом із чеками їй передали записку, написану на клапті серветки: "Це для тебе, аби ти змогла втілити свої мрії. Повернеш кошти через 10 років, без відсотків і якщо будеш спроможна."
fifty

Друзі порадили С'юз відкрити рахунок на біржі, але місцевий брокер ошукав її і доволі швидко дівчина втратила всі свої гроші, які мали стати стартовим капіталом для ресторану. Проте коли зачиняються одні двері, відкриваються інші. Орман вирішила влаштуватися на роботу до цієї брокерської контори.
   « - Якщо ви прямуєте хибним шляхом, Бог створює на ньому крутий поворот», каже вона сміючись.
Найняли її неохоче і під час навчання С'юз дізналася, що те, що з нею сталося є незаконним і подала до суду на брокерську компанію, аби отримати свої гроші назад. Справа тривала понад 2 роки і на той час С'юз Орман вже стала однією з кращих брокерів місцевого відділення компанії. Вони вирішили віддати назад всі її гроші разом із відсотками, тож вона змогла повернути борг кожному, хто допоміг їй тоді у пекарні.
  « - Ви вирішуєте, ким ви є насправді. А те, ким ви є, завжди буде у 10 разів важливішим ніж те, чим ви володієте. Мета вашого життя - бути щасливими, залишати по собі більше, ніж було до вас. Але це можливо тільки тоді, коли ви достатньо сильні, аби зібратися і триматися гідно у будь-якій ситуації.»
Орман поділилася з молодим поколінням п'ятьма основними принципами, яких вона намагається дотримуватись кожного дня:
1. Нехай кожна думка, яку ви маєте у своїй голові, викарбовується вогняними літерами у небі, аби весь світ бачив, що вона собою являє. "Думайте про великі і суттєві речі, не витрачайте час на ті думки, які вас руйнують, на плітки чи злість. "
2. Промовляйте кожне слово так, ніби світ - це одне величезне вухо, тож кожна людина може почути, про що ви насправді говорите. "Ваші слова мають силу, аби створювати або знищувати. Вибір лише за вами."
3. Нехай абсолютно кожен ваш вчинок буде свідомим. "Робіть те, чим справді будете пишатися. Не намагайтесь рухатись занадто швидко, просто чиніть правильно і ваші справи будуть надавати вам величі у співвідношенні зі стражданнями, яких ви зазнали."
4. Бажаєте іншим тільки того, що могли б побажати самому собі. "Не заздріть. Бажайте оточуючим успіху і процвітання."
5. Нехай все зроблене вами буде такиим, ніби сам Бог зробив це, бо насправді так воно і є. Всі ми приходимо у світ із двома крилами: одне з них є крилом благодаті, що допомагає вам 7 днів на тиждень і 24 години на день. Інше крило є відображенням ваших власних зусиль. "Коли крило ваших власних зусиль взмахує настільки ж сильно, як і крило благодаті - ви будете летіти у світі, де немає нічого неможливого. Ви можете змінити наш світ, та тільки якщо будете готові до великих думок, якщо будете промовляти великі слова, прийматі великі рішення і робити те, що правильно, а не те, що зробити найлегше."