Ми в Coca-Cola прагнемо змінити цей світ на краще та зробити щасливими якомога більше людей. Саме тому ми приділяємо велику увагу не тільки виготовленню високоякісних напоїв, а й підтримці українського суспільства та його сталого розвитку. 

Соціальні проекти Coca-Cola – це не просто свідомий вибір допомоги іншим, це також один зі способів проявити любов до своєї країни та людей, які в ній живуть. 

За 24 роки існування компанії в Україні було реалізовано десятки соціальних ініціатив. Частина з них знайшла своє відображення у відео «Coca-Cola. З любов’ю до України»:


Не менш цікавим за сам ролик є його бекстейдж! 

Бажаєте подивитися за лаштунки зйомок цього відео?

Зазвичай, під час зйомок, всі дуже напружені. Режисер суворий, продюсер поспішає, а оператор свариться. Але тільки не у Coca-Cola! Керувала процесом надихаюча руда дівчина, креативний директор Олеся Драшкаба, разом із творчим молодим режисером Романом Любим. Атмосфера на майданчику була неймовірно доброзичливою та легкою.
 
З любов’ю до України 2
 
Всі веселилися, як могли… Дівчата з дитячого будинку «Надія» каталися на гойдалці, Сашко Положинський керував знімальним процесом, а олімпійці Жан Беленюк та Наталія Добринська робили селфі.
 
З любов’ю до України 8
 
Хлопці-футболісти постійно грали в пас та виробляли дива дриблінгу та фінти з м’ячем, їм вдалося навіть віддати кілька пасів Жану Беленюку, чемпіону світу та Європи з греко-римської боротьби.
 
З любов’ю до України 6
 
Неймовірно теплим був момент, коли Жан Беленюк одягав свою золоту медаль на Степана Синюкова, атлета Спеціальної Олімпіади України, який за свою спортивну кар’єру також заробив немало нагород та прославив нашу країну.
 
З любов’ю до України 5
 
А ще всіх розчулило, коли Ганна Плужнікова, також учасниця Спеціальної Олімпіади, зізналася, що їй вперше в житті зробили професійний макіяж, і вона собі дуже подобається. Це було дуже зворушливо.
 
З любов’ю до України 7
 
Учасниця зйомок Ольга Руднєва, виконавчий директор Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», поділилася враженнями з Coca-Cola Journey: 
 
«У свої 18 років я б, мабуть, не повірила, якби мені сказали, що я буду зніматися у ролику Coca-Cola. Хоча... звичайно б, повірила! Адже я була впевнена, що мені під силу абсолютно все. Я знала, що моє життя буде наповнене подіями та пригодами, що попереду велике майбутнє. І от, я знялася в ролику Coca-Cola і надзвичайно пишаюся тим, що не підвела себе 18-річну!»
 
З любов’ю до України 1
 
Герої ролику надзвичайно гармонійно виглядають в кадрі, зовсім як професійні актори, але за плечима кожного стоїть неймовірна унікальна історія, і ми горді ти, що частиною цієї історії є Coca-Cola Україна.
 

Вам сподобалося відео?

Будемо раді почути вашу думку у коментарях, знизу.
І не забудьте поділитися відео у соціальних мережах!