Друзі, у нас є неймовірно цікава новина та ще більш цікавий захід!

11 лютого, напередодні Дня Святого Валентина у Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття «Арсеналу любові» та спеціального проекту «Зона безпечної любові». Проект, створений Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки
Coca-Cola Foundation, працюватиме до 14 лютого.

В рамках офіційної церемонії відкриття «Арсеналу любові» соціальний бренд Fashion AID представить спеціальний фешн-показ футболок з принтами на тему безпечного сексу. Це футболки з арт-колекції, створеної сучасними українськими художниками, номінантами на Премію PinchukArtCentre 2015. Образи для дефіле будуть створені дизайнером Жаном Гріцфельдтом, який здійснить постановку показу та зіграє DJ-сет. Демонструватимуть колекцію учасниці реаліті-шоу Нового каналу «Супермодель по-українськи», а також моделі агенції L-Models.

В програмі роботи «Зони безпечної любові» проекту Safe Connection на відвідувачів чекають лекції, дискусії та зустрічі з українськими тренд-сеттерами та відомими людьми. Вони допоможуть значно розширити уявлення українців про секс та кохання на перетині з темами мистецтва, фотографії, кіно, літератури та психології. Експертами у цих дискусіях будуть музикант та журналіст, колишній головний редактор журналу Playboy Влад Фісун, фотомитець Олександр Ктиторчук, художниця Маша Куліковська, експерт з креативних технологій Олеся Драшкаба.

Кожен, хто піклується про своє здоров’я, зможе долучитися до майстер-класів з теорії та практики використання презервативів, а також послухати модний огляд здорового способу життя. Всі закохані зможуть засвідчити свою любов та укласти віртуальний шлюб у «Дигітальній шлюбні».

Протягом чотирьох днів у «Зоні безпечної любові» працюватиме пункт безкоштовного швидкого тестування на ВІЛ, консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІД, безпечного сексу та здорового способу життя. Крім того, всі гості зможуть отримати безкоштовні презервативи.

Для бажаючих закарбувати моменти щастя партнер проекту, майстерня woodville™, задекорували спеціальну фотозону, в якій можна буде з допомогою професійного фотографа безкоштовно зробити стильну фотографію з коханими. Нестандартний романтичний дизайн зони для фотографування дозволить створити вражаючі знімки.

Крім того, на у «Зоні безпечної любові» працюватиме благодійна крамничка, де відвідувачі зможуть придбати футболки Fashion AID з принтами на тему кохання та безпечного сексу, листівки, «Дорослі блокноти» та сувеніри для привітання коханих і близьких з Днем Святого Валентина. Всі пожертви, зібрані у крамниці, будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

У просторі «Зони безпечної любові» буде представлено роботу художниці Да’рї Кольцової «Теорія захисту», яка стала основою для створення її принта в арт-колекції Fashion AID. Робота являє собою патерн, відтворений ізолентою на склі, що художниця створила вивчивши архівні фотографії та сучасні знімки з зони АТО із зображенням вікон заклеєних стрічкою. Люди заклеюють стрічкою вікна в надії уберегтися від осколків, що розлітаються під час вибуху скла від ударної хвилі. Насправді це дає дуже примарну надію на захист. В адаптації для футболок ідею захисту художниця переносить у площину сексуальних відносин, створюючи символ захисту тендітності людського життя від ризикованих зв'язків.

14 лютого художниця Марія Куліковська проведе акцію, в рамках якої кожен/кожна бажаюча зможе лягти у ліжко поруч з мисткинею та поцілувати її. Перфоманс направлений на те, щоб нагадати, що ВІЛ/СНІД не передаються через поцілунки, а також звернути увагу на права ЛГБТ-спільноти. Як говорить художниця «немає значення, якої статі любов».

Також 14 лютого відбудеться показ футболок Fashion AID з принтами #CokeBottleStory, що були спеціально розроблені з нагоди святкування 100-річчя культової пляшки Coca-Cola. Образи моделей доповнить магазин модного одягу від українських дизайнерів Урбаніст, де також можна придбати футболки Fashion AID.

В рамках «Зони безпечної любові» відбудеться презентація нової української романтичної комедії «Ніч святого Валентина», прем'єра якої запланована на березень 2016 року. У стрічці поєднані різні історії кохання, що створюють його образ – пристрасного, шаленого та ніжного.

13 лютого разом з партнером фонду, Міжнародною благодійною організацією AIDS Healthcare Foundation можна бути відсвяткувати День презерватива.

Програма заходів «Зони безпечної любові»:

Постійно діючі зони 11-14 лютого:
11:00–20:00 «Дигітальна шлюбня» — місце укладання віртуальних шлюбів.
11:00–20:00 Благодійна крамничка.
11:00–20:00 Зона швидкого тестування на ВІЛ.
11:00–20:00 Зона консультування з питань ВІЛ/СНІДу, безпечного сексу та здорового способу життя.

Четвер, 11 лютого
18:00 Офіційне відкриття.
18:30 Показ Fashion AID. Постановка, образи та діджей-сет Жана Грицфельдта.

П’ятниця, 12 лютого
14:00-15:30 Модний огляд здорового способу життя (Ксенія та Олексій Кравченко, засновники проекту #FunFit #FunEat #FunMeet).
15:30-17:00 Використання презервативу: теорія та практика (Валентин Бобруйко).
17:00-18:00 Дорослі розмови про ЦЕ з фотографом Олександром Ктиторчуком.
18:00-19:00 Інтерактивна лекція 
«Секс в психології: секс vs близькість» (психолог Августина Яценя).

Субота, 13 лютого
11:00-13:00 Світова колекція роликів про безпечний секс.
13:00-13:10 Відкриття Дня презервативу.
13:10-13:20 Go go show.
13:20-13:40 Презентація бренда LOVE condom.
13:40-13:50 Go go show.
13:50-14:10 Презентація бренда LOVE condom (2 частина).
14:10-15:10 Використання презервативу: теорія та практика (Валентин Бобруйко).
15:30-16:30 Реальні історії людей, що живуть з ВІЛ (Teenergizer).
16:45-17:45 Зустріч з художницею Марією Куліковською.
18:00-19:30 Модний огляд здорового способу життя (Ксенія та Олексій Кравченко, засновники проекту #FunFit #FunEat #FunMeet).

Неділя, 14 лютого
11.30-13.00 Лекція «Секс в мистецтві та рекламі» (Олеся Драшкаба).
13:00-14:00 Показ Fashion AID: #CokeBottleStory та магазин Урбаніст.
14:00–15:30 Модний огляд здорового способу життя (Ксенія та Олексій Кравченко, засновники проекту #FunFit #FunEat #FunMeet).
16:00-17:30 Лекція «Секс в музиці» (Влад Фісун).
17:30-18:30 Використання презервативу: теорія та практика (Валентин Бобруйко)