Глобальна маркетингова стратегія Coca-Cola під час Олімпійських ігор в Ріо 2016 спрямована на те, щоб відзначати не лише нагородження медалями найкращих спортсменів, але й «золоті» моменти життя своїх фанів по всьому світу кожного дня.

Під час кампанії будуть транслюватись два телевізійні рекламні ролики з хештегом #ThatsGold, в яких архівні кадри з минулих Олімпійських ігор перемежовуються з зображеннями деяких провідних спортсменів світу, в тому числі в рекламі фігурують: чемпіон США з плавання Натан Едрієн, австралійська бігунка Мішель Дженнеке і майбутня зірка легкої атлетики британський спортсмен Джоді Вільямс. Всі вони насолоджуються золотими моментами свого життя як на стадіоні, так і поза його межами разом з Coca-Cola

«Золоті моменти можуть траплятися з кожним і не тільки на стадіоні»

Кампанія #ThatsGold стартує вже цього місяця в 50-и країнах світу, а також буде мати ряд рекламних проявів у ЗМІ, показуючи більш ніж 20 олімпійців з усього світу, в їх справжньому, повсякденному житті.

«Золоті моменти можуть траплятися з кожним і не тільки на стадіоні. Вони відбуваються щодня і в усьому світі», – зазначив Родольфо Ечеверіа (Rodolfo Echeverria), віце-президент The Coca-Cola Company. «Можна провести паралель між золотими моментами цих дивовижних спортсменів на Олімпійських іграх і повсякденними хвилинами радості, які всі ми поділяємо з сім'єю і друзями, попиваючи Кока-Кола. Від здачі іспиту, чи коли вперше отримали ключі від батьківського автомобіля, чи на святкуванні дня народження друзів – будь-що може бути золотим моментом, особливо якщо це спонтанно і по-справжньому».

#ThatsGold – є продовженням нової маркетингової стратегії Coca-Cola «один бренд», яка об'єднує всі чотири товарних знаки Coca-Cola під гаслом кампанії «Спробуй….Відчуй»
Родольфо Ечеверіа наголосив, що головна задача маркетингових команд на чолі з Coca-Cola, що працювали в Атланті і Ріо, була «демократизувати» олімпійський досвід і зобразити ігри більш доступними для підлітків і покоління міленіуму. 

«Ми застосували натуралістичний підхід, зображуючи олімпійців не тільки неймовірними чемпіонами, але й перш за все молодими людьми, що люблять проводити час і насолоджуватись відпочинком з друзями так, як це робимо і ми», – пояснює Ечеверіа. «Коли підлітки й молодь в усьому світі побачать своїх героїв поза стадіоном, вони скажуть: «Гей, він або вона виглядає, як мій друг».

Глобальна кампанія Coca-Cola до Олімпійських ігор 2016 у Ріо

Команда США, що представляє Coca-Cola в Північній Америці 

Coca-Cola в Північній Америці просуває свою рекламну кампанію #ThatsGold за допомогою спортсменів збірної США та тих, що подають надії, а також олімпійської легенди, яка завоювала понад 20 олімпійських медалей: Алекс Морган (футбол), Ештон Ітон (легка атлетика), Тетяна Макфадден (параолімпійська чемпіонка в перегонах на візках), Натан Едрієн (плавання), Лео Манзано (легка атлетика) і Настя Люкін (гімнастка-легенда). Зображення цих спортсменів будуть представлені лімітованим тиражем на пляшках Coca-Cola у вигляді силуету в русі.

Три відео заставки, розроблені в партнерстві з NBC, будуть представляти Морган, Ітон, Макфадден, Манзано, Люкін і Едрієн. В кліпах подані історії, художні образи та відеозаписи спортсменів, які показують їх емоції під час улюблених #ThatsGold моментів. Четвертий кліп демонструє спортсменів Coca-Cola, що закликають глядачів ділитися своїми #ThatsGold фотографіями та відео у соціальних мережах.

Глобальна кампанія Coca-Cola до Олімпійських ігор 2016 у Ріо

«Олімпійські ігри в Ріо – це грандіозна ключова подія у цьому році»– проголосив Іван Поллард, старший віце-президент зі стратегічного маркетингу Coca-Cola в Північній Америці. «На додаток до #ThatsGold, п'ять наших брендів – vitaminwater, Minute Maid, ZICO, POWERADE і Core Power – співпрацюють з окремими спортсменами у межах своїх власних рекламних кампаній. Це, мабуть, наш найбільший, за всі часи, портфель брендів, представлений на Олімпіаді. І ми з нетерпінням чекаємо, яку віддачу отримає кожен бренд від нашої асоціації з МОК і Олімпійським комітетом США».

Глобальна кампанія Coca-Cola до Олімпійських ігор 2016 у Ріо

Ігри в режимі реального часу 

Coca-Cola запланувала серію маркетингових активностей, включаючи і спеціальний майданчик Coca-Cola Olympic Station в Ріо для тінейджерів, які зможуть випробувати Ігри на свій смак з живою музикою, виступами спортсменів, високотехнологічними активностями і, звичайно ж, з крижаною Кока-Колою. 

Оновлене депо стане ньюз-румом Coca-Cola в Ріо 2016 року, куди вже відібрана група відомих блогерів і представників соціальних ЗМІ, що співпрацюватимуть з командою маркетингу Coca-Cola в реальному часі. Серед авторитетів – Австралійські зірки Коді і Аллі Сімпсон, канадська актриса і модний блогер Аллі Еванс, а також британський ютубер Джейк Бойз – вони заохочуватимуть своїх фанів ділитися в соціальних медіа своїми власними «золотими» моментами життя.

Глобальна кампанія Coca-Cola до Олімпійських ігор 2016 у Ріо

«Одна річ, яку ми дізналися під час Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні і в 2014 році на Чемпіонаті світу з футболу в Бразилії – це те, що підлітки не хочуть бути глядачами – вони хочуть бути активними учасниками», – сказав Поллард. «Наша кампанія буде залучати їх до активності, завдяки рекламним роликам, які вони побачать по телевізору, і стимулюватиме їх ділитись своїм досвідом під час Ігор у Ріо 2016 року».

Coca-Cola є олімпійським спонсором ще з 1928 року і будує свої знання на досвіді минулих ігор. Наприклад, аналогічна компанія, що проводилась в режимі реального часу в концепції ньюз-румів під час спонсорства Чемпіонату світу з футболу FIFA 2014 в Бразилії, і досвід команди представлений під час проведення Трофі-туру Чемпіонату світу з футболу в цьому році, допоміг організувати естафету передачі Олімпійського вогню Олімпіади Ріо 2016. 

Глобальна кампанія Coca-Cola до Олімпійських ігор 2016 у Ріо

«Це свідчить про силу як нашого давнього партнерства, так і нашої глобальної системи», – сказав Пітер Франклін. «Деякі речі, які ми зробили за ці роки були дуже успішними, тому ми робимо їх знову і знову – це Пін-трейдінг і факельна естафета. І інші активності з емпіричного маркетингу, які ми вперше застосували в 1996 році в Атланті під час Олімпійських ігор, продовжують розвиватися, і ми їх побачимо в наступному місяці на Coca-Cola Olympic Station, що орієнтований саме на підлітків. Ми постійно враховуємо уроки минулого і відточуємо свій досвід з кожними Олімпійськими іграми». 

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!

Джерело: coca-colacompany.com